main-img

Opieka Szpitalna

brand_img logo fundacja

Fundacja Na Rzecz Ochrony Zdrowia i Życia "Secesja" powstała w 2015 roku. Ideą założenia fundacji było niesienie szeroko rozumianej pomocy w zakresie ochrony zdrowia i ratowania życia. Cel ten realizujemy poprzez wspieranie działalności usługowo-leczniczej przez podmioty medyczne, promocję ubezpieczeń na życie oraz medycznych, a także szerzenie wiedzy na ich temat. Wierzymy, że zdrowie jest podstawą szczęśliwego życia.
brand_img

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.
Opieka medyczna dostępna jest na terenie całej Polski, do dyspozycji pacjentów jest 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 3000 poradni partnerskich.
Celem Grupy LUX MED jest profesjonalna pomoc Pacjentom, obejmująca całość procesu opieki zdrowotnej: od diagnostyki po kompleksowe leczenie, również szpitalne, od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych